Košík je prázdný
Informace

Zveme vás na E-SALON 2022

Zveme vás na veltrh e-Salon, který se uskiteční 10.–13. 11. 2022 na výstavišti v pražských Letňanech. Pro veřejnost je přístupný od 11. 11. 2022.
Najdete nás v hale č. 3 u stánku A15.

Značka SELVO představí nejprodávanější elektromobil komunální údržby v ČR spolu s unikátním elektrickým příslušenstvím vyvíjeným v ČR. Dále elektrické vozíky a skútry SELVO pro osoby s hendikepem i bez něj, které patří k nejoblíbenějším.

Produkty

Selvo vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel profesionální techniky s 30letou tradicí, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí na trh již 7 let také svou vlastní značku elektromobility - značku SELVO. Výrobky SELVO vyvíjí a zdokonaluje přímo podle potřeb českých zákazníků. SELVO se vyznačuje praktickými inovacemi vhodnými pro ulehčení života osob i zpříjemnění práce. SELVO klade výjimečný důraz na poměr kvality a ceny ve kterém běžně vítězí. Elektromobilitu totiž často provází mýtus, že musí být drahá. SELVO však dokazuje, že v "jednoduchosti je síla" a právě jednoduchá robustní kvalita elektromobilů je někdy tou nejlepší inovací. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku a Slovensko.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap