Košík je prázdný

Dodací podmínky

Cena dopravy pro balíky s náhradními díly a příslušenstvím je aktuálně:

  • Do 5kg +120,-Kč
  • 10kg +130Kč
  • 20kg +140Kč
  • 30kg +160Kč
  • 50kg +190Kč

V případě potřeby transportu celého elektrovozíku na vámi zvolenou adresu je možné dohodnout si se zvoleným prodejcem “závoz”. V takovém případě doporučujeme předem kontaktovat nejbližšího prodejce ve vybrané lokalitě a ověřit zda je závoz možný. Cena a dostupnost závozu vozíku se tak lyší,  dle individuální možnosti již konkrétního prodejce.

Příklad:
Pro kamenné prodejny společnosti BG Technik je závoz možný do 70km od prodejny, jeho cena je 1000,-Kč a dostuný bývá do 7dnů (mimo sezonu i méně)

Dodací podmínky webu www.selvo.cz jsou součástí  bodů 3 , 4 a 5 obchodních podmínek webu selvo.cz

Selvo vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel profesionální techniky s 30letou tradicí, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí na trh již 7 let také svou vlastní značku elektromobility - značku SELVO. Výrobky SELVO vyvíjí a zdokonaluje přímo podle potřeb českých zákazníků. SELVO se vyznačuje praktickými inovacemi vhodnými pro ulehčení života osob i zpříjemnění práce. SELVO klade výjimečný důraz na poměr kvality a ceny ve kterém běžně vítězí. Elektromobilitu totiž často provází mýtus, že musí být drahá. SELVO však dokazuje, že v "jednoduchosti je síla" a právě jednoduchá robustní kvalita elektromobilů je někdy tou nejlepší inovací. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku a Slovensko.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap